O nas

Dlaczego kolumbaria?

Kolumbaria z betonu architektonicznego powstały w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tego typu budowlami. Niccha to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają sposobu na ergonomiczne zagospodarowanie miejsca, a równocześnie chcą postawić na wysoką jakość i niebanalne rozwiązania. Kolumbaria z betonu architektonicznego dają architektom dużą swobodę aranżacyjną, a swoją trwałością dorównują tym wykonanym wyłącznie z granitu.

Profesjonalnie zaprojektowane

Kolumbaria z betonu architektonicznego Niccha są tworzone przez sztab projektantów, którzy bardzo dużą uwagę przywiązują do ich funkcjonalności. Projekt powstał w oparciu o szereg badań. Najpierw stworzyliśmy prototypy, które później były modyfikowane, aż do uzyskania produktu, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających architektów. Pamiętaj jednak, że stworzony przez nas projekt to tylko punkt wyjścia. Jesteśmy w stanie wyprodukować elementy ściśle wg. przesłanej przez Ciebie specyfikacji. Zdajemy sobie sprawę, że każda aranżacja jest inna i potrzebuje specyficznego podejścia. Kolumbaria z betonu architektonicznego dają możliwość wdrażania indywidualnych rozwiązań – wystarczy się z nami skontaktować.

Beton architektoniczny

Beton architektoniczny to materiał, który do tworzenia kolumbariów nadaje się idealnie. Jest to tworzywo wytrzymałe, o surowym charakterze doskonale współpracujące i tworzące spójną całość wraz z innymi materiałami – drewnem, granitem, kamieniem. Odpowiednio wyeksponowany beton architektoniczny może stać się głównym bohaterem aranżacji, ale tak samo dobrze sprawdzi się również w roli tła dla innych elementów. Mieszanka, której używamy oraz późniejsza impregnacja elementów, to gwarancja, że kolumbaria zachowają swoje cechy (wizualne i fizyczne) przez długie lata.
Tak jak ludzie, każda nisza jest inna i wyjątkowa. Właściwości betonu nie pozwalają na stworzenie dwóch identycznych kolumbariów – każde z nich będzie wyróżniało się innym rozłożeniem porów czy odcieniem.

Współpraca z SLABB

Niccha to firma, która powstała w kooperacji projektantów z wiodącym na rynku producentem elementów wykonanych z betonu architektonicznego – SLABB. Nie pozostawiamy niczego przypadkowi, a naszym nadrzędnym celem jest, aby oferowany produkt był trwały i funkcjonalny. Dlatego przygotowanie kolumbariów betonowych zlecamy firmie, która ma najbogatsze doświadczenie na rynku w dziedzinie produkcji elementów z betonu architektonicznego. Kolumbaria z betonu architektonicznego Niccha są tworzone przez sztab profesjonalistów na każdym etapie.